Jak powinno ratować się serial, czyli fani “Ani, nie Anny” walczą o kolejny sezon…

0
515

Informacja, że trzeci sezon „Ani, nie Anny” będzie finałowym, bardzo szybko rozeszła się wśród fanów. Postanowili oni zrobić wszystko, aby odzyskać ukochany serial. Mimo znikomego odzewu ze strony Netflixa czy CBC trzeba przyznać, że efekty pracy fanów są imponujące.

Znalezione obrazy dla zapytania anne with an e billboard

 

W mediach społecznościowych promowane są hasztagi takie jak: #renewannewithane, #saveannewithane itp. Na Twitterze widnieje już parę milionów tweetów na ten temat, bardzo głośno jest także na Instagramie. Temat jest szeroko dyskutowany na grupach na Facebooku, a zainteresowały się nim także media i gazety z całego świata. Obsada oraz ekipa produkcyjna serialu wielokrotnie dziękowała już fanom za wsparcie, podkreślając, że niestety decyzja jest nieodwracalna. Ci pozostają jednak dalej nieustraszeni.

Wesprzeć fanów „Ani” postanowiły także wielkie gwiazdy: Sam Smith oraz Ryan Reynolds. Oboje bardzo pozytywnie wypowiadali się na temat serialu. Dodało to sympatykom show dużo energii do działania. Postanowili oni zorganizować zbiórkę, która miała pokryć koszta reklamy na billboardzie w Toronto. Piękna grafika oraz krótki filmik, który możecie zobaczyć wyżej, ukazywały się przez 3 dni. Członkowie obsady oraz sama kreatorka serialu chętnie fotografowali się w tym miejscu i wiele razy dziękowali fanom za wsparcie. Obecnie trwa zbiórka na billboard „Ani” w Nowym Jorku. Cel jest coraz bliżej, ponieważ fani zdążyli wpłacić już ponad 10.000 dolarów… Szacunek!

Znalezione obrazy dla zapytania ryan reynolds anne with an e tweet

Znalezione obrazy dla zapytania ryan reynolds anne with an e tweet

Walczyć każdy może! W końcu zdarzało się już w przeszłości, że fani odratowali serial… Miejmy nadzieję na pozytywne zakończenie!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here