Czy Damon Salvatore (Ian Somerhalder) pojawi się z córką w “Legacies”?

0
1028

Pamiętniki Wampirów zakończyły się w 2017 roku i pod koniec odcinka dowiadujemy się, że Damon Salvatore stał się człowiekiem i wziął ślub z Eleną, swoją największą miłością. W którymś odcinku The Originals dowiedzieliśmy się, że Elena Salvatore miała praktyki w rodzinnym mieście Mystic Fall, a Legacies dodało, że  doczekali się dzieci, kogoś więcej niż Stefanię.

O tym, że Elena i Damon doczekali, się dzieci dowiedzieliśmy się podczas rozmowy Lizzie i Josie w alternatywnej osi czasu.  Możemy domyślać się, że imię Stefania zostało nadane na cześć Stefana Salvatora. Na chwilę obecną nie wiemy o niej zbyt wiele, oprócz tego, że jest młodsza od dzieci Alaricka.

Ian Somerhalder podczas wywiadu z TVLine, gdzie został spytany o swoją fikcyjną córkę Stefanie Salvatore. Odpowiedział, że nie miał czasu zbytnio zagłębić się w Legacies, ponieważ całe dnie spędzał na planie swojego nowego serialu V-Wars, który będzie miał premierę już 5 grudnia na platformie Netflix.

Na chwilę obecną Julie Plec (producentka Legacies) powiedziała, że myśli nad wprowadzeniem dzieci Eleny i Damona do świata Legacies, lecz na razie musi pomyśleć nad tym “Dlaczego dziecko Salvatore jest nadprzyrodzone?”.

Nie pozostaje nam nic innego jak tylko czekać na pojawienie się dziecka (dzieci) Damona i Eleny… Napiszcie, czy oglądacie Legacies i czy chcielibyście zobaczyć Stefanię lub powrotu Iana S. do roli Damona Salvatora!

Źródło: Klik!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here