“Legacies” S02E03 omówienie odcinka [UWAGA: SPOILERY]

0
285

W Mystic Falls ginie uczeń tamtejszej szkoły, który wraz z kolegami z drużyny planowali dogryźć drużynie ze Szkoły Salvatorów.

W szkole dla uczniów o nadprzyrodzonych zdolnościach nowy dyrektor wprowadza swoje zmiany. Między innymi pozwala swoim uczniom używać magii podczas meczu z MFHS ( Mystic Falls High School), czego do tej pory zabraniał Alaric.

Zakochany MG pomaga Lizzie w ustaleniu tożsamości niezwykłego Sebastiana.

Podczas meczu Hope wymyka się, aby wykraść rzeczy Raf’a i go zlokalizować. Przyłapuje ją na tym Landon. Razem ruszają na poszukiwania. Dowiadują się, że zniknięciem ucznia z MFHS stoi nowy potwór – Shunka Warakin. Jest to stwór przypominający połączenie psa i hieny, który żywi się wilkołakami.

Do gry zamiast Landona wkracza Lizzie, robi to, aby zaimponować Sebastianowi, który wyłonił się z lasu. W przeciwnej drużynie rozgrywającym zostaje Ithan, aby podnieść wynik meczu. Josie wykorzystuje zaklęcie od nowego dyrektora, przez co rozgrywający doznaje kontuzji ręki.

Elizabeth spotyka się z uroczym nieznajomym. Dochodzi do namiętnego pocałunku. Zauważa ją MG, nie dostrzega jednak chłopaka.

Landon zostaje uratowany ze szponów Shunka Warakin’a dzięki pomocy Raf’a, który zostaje odmieniony przy pomocy zaklęcia Hope.

Odcinek kończy się dosyć przerażającą i zarazem ciekawą sceną. Chodzi o pożywienie się krwią potwora przez dyrektora Szkoły Salvatorów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here