Omówienie Odcinka The Flash “Kiss Kiss Breach Breach” S06E05 [Uwaga Spoilery]

0
235

Odcinek zaczynamy w momencie, gdy Barry i Iris postanawiają pojechać na Tahiti żeby odpocząć i powierzają opiekę nad Star Labs Cisco. Flash chce mieć stuprocentową pewność, że jego przyjaciel jest odpowiednią osobą do zarządzania Team Flash, gdy jego zabraknie, młody geniusz postanawia stworzyć sztuczną inteligencję (B.A.R.I), która będzie podejmować decyzje na podstawie tego, co zrobiłby Barry.

Gdy Cisco wraz z Kamillą spędzają razem noc dochodzi do lunatykowania przez byłego Vibe’a a jego dziewczyna informuje go, że to nie jest pierwszy raz. Po krótkiej chwili do ich pokoju wchodzi Breacher z informacją, że Cynthia (Gypsy) została zamordowana.

W międzyczasie widzimy jak Joe, śledzi nowego Wellsa i idzie za nim do podmiejskich tuneli, gdzie wskutek wybuchu oboje zostają uwięzieni. Harrison twierdzi, że jeśli sami się nie uwolnią, to zginą, Kapitan policji nie traci wiary w ludzi i postanawia czekać na ratunek. Po dłuższej wymianie zdań odnajduje ich Ralph który idąc po śladach Joe, znalazł jego samochód.

Widzimy także że Frost postanawia odnaleźć Ramseya, lecz jedyną osobą, która może mu przemówić do rozsądku to Caitlin. Młoda doktor znajduje go w jego laboratorium i próbuje przekonać by ten, nie krzywdził ludzi, lecz jak można się domyślić nie udało się.

Cisco postanawia sam zbadać, kto zabił jego dawną miłość, w tym celu dostaje uprawnienie do zbadania miejsca zbrodni. Znajduje on łuskę z pistoletu mordercy i postanawia wraz z Breacherem wykorzystać resztkę energii swojej dawnej mocy, by zobaczyć kto zabił Gypsy. W wizji widzimy jak Cynthia wraz z Echo wypadają z wyłomu, ten ściąga maskę i możemy ujrzeć twarz Cisco. Breacher twierdzi, że żadna wersja Cisco nie jest na tyle inteligentna, żeby to zrobić wiec “nasz Cisco” jest winny. Daje mu czas na zamknięcie swoich spraw i prosi, żeby sam się poddał.

Cisco dochodzi do wniosku, że to nie mógł być on, lecz jego inna wersja. Żeby złapać zabójcę, postanawia oszukać “Breacher Agency” by ta wyłączyła barierę między wymiarową, co wywabi Echo. Cisco odszukał mordercę i zdołał go pokonać, wykorzystując swoją inteligencję i spryt (przerobił broń na pułapkę, która więziła każdego, kto jej użyje).

W ostatnich scenach widzimy, że Joe wraz z Wellsem są opatrywani w Star Labs gdzie Harrison wyjawia, że wie jak uratować Barry’ego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here