Wampirze ploteczki i wielkie powroty do Legacies

0
914

To już oficjalnie potwierdzone! Chris Wood (jako Kai Parker) potwierdził wpisami w mediach społecznościowych swoją obecność w serialu “Legacies”.

Możemy domniemać, że powrót wujka bliźniaczek Salzman jest powiązany z połączeniem sióstr. Wiemy, iż został on umieszczony w więziennym wymiarze po zabiciu swojej siostry Jo, uśpieniu Eleny i powiązaniu jej życia z życiem Bonnie. Lizzie i Josie przetrwały dzięki “przeniesieniu” ich do ciała Caroline.

Już wkrótce zobaczymy kolejną niesamowitą postać, jaką jest Freya Mikaelson. Ostatni raz mogliśmy spotkać się z nią w finałowym odcinku “The Originals” razem z jej żoną Keelin i Vincentem, który zgodził się być ojcem ich wspólnego dziecka.

Wiemy, że Hope zamierzała wrócić do Nowego Orleanu autobusem w premierowym odcinku. Niestety Troll go wywrócił i dziewczyna została. Freya zostaje ściągnięta do Mystic Falls w szóstym odcinku drugiego sezonu przez nieznanego nam bohatera (zakapturzona postać w pierwszym odcinku), który ją tropi. Nie znamy przyczyny i skutków tego wydarzenia. Młoda trybryda widnieje na zdjęciach w Rousseau. Może to wywoływać pewne kontrowersje i ciekawość ze strony mieszkańców Francuskiej Dzielnicy. Jak wskoczenie w otchłań Malivore wpłynęło na jej ciotkę?

Julie Plec pragnie powrotu postaci z obsady ‘Pamiętników Wampirów” i “The Originals” oraz pełnym zawirowaniem emocji. Na chwilę obecną możemy być pewni powrotu Kai’a w 12. odcinku ( Luty 2020) i Frey’i w 6. odcinku (końcówka Listopada 2019). Czekamy z niecierpliwością.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here