“Legacies” S02E02 omówienie odcinka [UWAGA: SPOILERY]

0
203

Hope rusza na poszukiwania zranionego stwora. Trafia tym samym do szkoły Mystic Falls High School, którego dyrektorem okazuje się Alaric Saltzman. Dziewczyna przedstawia się nazwiskiem matki, aby nie ujawniać swojej tożsamości.

 

Wymazanie z pamięci głównej postaci sprawia, że wszyscy uważają Landona za bohater, który pokonał Malivore. Jest on czołowym obiektem westchnień wśród uczennic, nie podoba się to jednak Jossie. Nowy dyrektor Szkoły Salvatorów wprowadza wiele zmian w zajęciach lekcyjnych.

 

Lizzie nie odmawia żadnemu mężczyźnie, wykorzystuje to MG, umawiając się z nią na wspólną naukę w starym młynie. Dziewczyna spotyka tam przystojnego Sebastiana. Chłopak nie mówi o sobie nic, karze trzymać się od siebie z daleka.

 

Ric razem z Hope odnajdują tajemniczego potwora w kotłowni szkoły, jednak strzał w serce nie pokonuje go i stwór znika. Znajdują go w centrum Mystic Falls. Po raz kolejny wpadamy w monotonie serialu polegającej na ratunku z rąk młodej trybrydy. Dzięki jej zaklęciu „troll” okazuje się być cyklopem, którego zabija. Po akcji ratunkowej miasteczka przed jednookim monstrum Landon spotyka wymazaną z pamięci miłość.

 

Odcinek kończymy Rozmową Alarica z Hope, która tłumaczy mu dokładnie kim jest, kim byli jej rodzice i kim jest dla niej on sam słowami „zastępujesz mi ojca, choć tego nie pamiętasz”.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here