„Wampiry: Dziedzictwo” s02e01, omówienie [UWAGA: SPOILERY]

0
135

Sezon pierwszy kończymy skokiem Hope i Ryan’a w otchłań Malivore. Według młodej bohaterki w ten oto sposób jest w stanie unicestwić Golema – skoro powstał z krwi wiedźmy, wilkołaka i wampira to również za pomocą jej krwi jako trybrydy uda jej się go pokonać. Jednak szybko dochodzi do wniosku, że plan się nie powiedzie – nie jest stuprocentowym wampirem. Malivore próbuje się pozbyć młodej dziewczyny, ponieważ ta podtruwa go od środka.

 

Wygląda to trochę zabawnie, gdyż w pierwszych chwilach Hope robi wszystko aby nie dać się wciągnąć w wir wytworzony przez Malivore korzystając z pomocy Ryan’a, a już za chwilę specjalnie korzysta z magii, aby otworzyć portal powrotny do domu i pozostawia towarzysza.

 

W Szkole Salvatorów nadchodzi czas wakacji. Lizzie wyjeżdża z mamą (Caroline) do Europy, nie potrafi pogodzić się z nadchodzącym połączenie, które czeka ją i Jossie. Myśl, że jest ona tą słabszą z bliźniaczek w niczym nie pomaga.

 

W ostatnich scenach odcinka, Landon spędza mile czas z Jossie, czują się dobrze w swoim towarzystwie co skutkuje namiętnym pocałunkiem podczas jednego z wieczorów filmowych. Zauważa to Hope, która wraca z otchłani. Zawiedziona postanawia opuścić Mystic Falls i zacząć od nowa. Niestety na jej drodze pojawia się nowy potwór.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here