Apple TV+ już w Polsce!

0
473

Apple TV+, to nowy serwis streamingowy od firmy z Cupertino. 1 listopada oficjalnie zadebiutował w Polsce! Przyjrzyjmy mu się dokładnie.

Co oferuje Apple TV+

-Nowe oryginalne tytuły Apple co miesiąc.

-Wolne od reklam i dostępne w każdej chwili.

-Dla nawet sześciu członków rodziny.

-Do pobrania i oglądania offline.

-Filmy i seriale w jakości 4K HDR i Dolby Atmos.

Ile kosztuje?

Na początek dostajemy 7 dniowy okres próbny, potem usługa kosztuje 24,99 zł miesięcznie, a na start dostępne jest sześć seriali, jedna animacja, program publicystyczny i film dokumentalny.

Gdzie mogę oglądać seriale od Appla?

Wystarczy do tego aplikacja Apple TV na telefonie iPhone lub odtwarzaczu iPod touch z systemem iOS 13, tablecie iPad , komputerze Mac lub przystawce Apple TV . Aplikacja wspiera również takie przeglądarki jak Chrome i FireFox. Możemy również oglądać seriale na telewizorach Smart takich firm jak: Samsung, LG, Sony i Amazon.

Jakie seriale są dostępne na Apple TV+?

Na ten moment:

The Morning Show

Serial opowiada o kulisach powstawania programu telewizyjnego. W serialu „The Morning Show” występują Reese Witherspoon, Jennifer Aniston i Steve Carell. Pokazują oni, jak wyglądają kulisy walki o wpływy podczas tworzenia porannych telewizyjnych wiadomości.

  For All Mankind

Kolejny  serial, to opowieść o podboju kosmosu. W serialu pokazana jest wizja alternatywnej rzeczywistości. W tym świecie Związek Radziecki pierwszy wysłał człowieka na księżyc, a wyścig kosmiczny nigdy się nie skończył.

  Dickinson

Serial  w komediowy sposób przedstawia znaną już historię i odpowiada na różne pytania na temat społeczeństwa, płci i rodziny z perspektywy tytułowej pisarki Emily Dickinson, która zupełnie nie pasuje do czasów, w których przyszło jej żyć.

 Ghostwriter

Grupa dzieciaków odkrywa ducha, który nawiedza okoliczną księgarnię.

The Elephant Queen

W dodatku w ofercie Apple TV+ znajdują się seriale dla dzieci takie jak np. Helpsters czy Snoope in Space.

Która produkacja was zainteresowała?

 

 

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here